אילנה זיתי
  פסיכותרפיסטית 

חגית גילוני בת 48. נעים להכיר

עם קירות מלאים בתעודות וניסיון של חיים שלמים של עזרה וטיפול. מאות של נפשות שעברו דרכי, ויחד צעדנו במסע להחזרת הכוחות הפנימיים שלנו.

מהמקום ממנו הגעתי כל זה לא מובן מאליו.

אני לא יודעת באיזה מצב אתם ברגע זה, אבל אני הגעתי ממקומות לא פשוטים. כבר בילדות הצעירה שלי הייתי חשופה להתנהגות התמכרותית קשה, עם כל מה שזה כולל. מי שנחשף ולו במעט למכורים יכול לדמיין. הזנחה רגשית ופיזית, בדידות ועוד.

מהמקום ממנו הגעתי לא כולם מצליחים לצאת. אני באסירות תודה מתמדת, כל יום וכל רגע מחדש על הזכות להיות כאן עבור כל אחד שסובל. לא משנה באיזה רמה ודרגה של סבל אתם נמצאים- הכאב הוא כאב. אני לא מסתכלת עליך מהצד, אני לא מכניסה אותך לקטגוריה טיפולית, אני לא עושה סכמות. למרות שאני יודעת את כל התיאוריות הטיפוליות את האבחנות, הטייטלים והקיטלוגים הטיפוליים.

אני קודם כל איתך. מכירה מבפנים את המקומות הנמוכים ביותר. ומשם נמצא יחד את הדרך אל הכח הפנימי שלך. שיתן לך מנוע להתקדם לעבר מציאות חיים מלאת תקווה, עשיה והגשמה עצמית

הסיפור שלי

בגלל שהתחלתי את מסלול הכאב והקושי בגיל צעיר עברתי המון שנות טיפול עזרה והטבה לעצמי ולאחרים. כל חיי נסובים סביב הצורך והיכולת המופלאה הזו שהתברכתי בה לעזור ולתת יד למי שמרגיש תקוע. למי שהחושך והייאוש סגר עליו. וגם למי שסתם צריך הנעה ממקום הנוחות ולא מצליח לזוז כבר שנים.

אני אסירת תודה למכללת טאותרפיה ולעומד בראשה ד"ר אברהם מזרחי, על הזכות ללמד ולהיות חלק מהסגל הנבחר.

 

פסיכודרמה:

"להשלים עם הקיים

וליצור התנהגויות מחודשות"/ חגית גילוני

זהו כלי עוצמתי שבאמצעותו נביא וניגע ברגשות המודחקים, הלא-מודעים וניתן להם ביטוי.

העיבוד הרגשי באמצעותו ניתן מילים חדשות לסיטואציה שהיתה מאד מורכבת, נמחיז ונתבונן מהצד, תופתעו מעוצמת הרגש.  זהו המקום בו הנפש מרגישה נח לבטא את התחושות והרגשות שסוערים בפנים.

אסייע לכם להגיע לפורקן ריגשי, תקבלו ממני תמיכה, אמפתיה והכלה לכל מנעד רגשותיכם.

נרחיב ביחד את זווית הראיה באמצעות הכלים הפסיכודרמטיים, ארועים שהתרחשו במציאות יקבלו פרספקטיבה רחבה יותר.

כיום אני מלמדת פסיכודרמה במכללת טאותרפיה שמזמן הפכה לבית עבורי.

 

 

פסיכותרפיה ממוקדת התמכרויות:

"רק ביחד זה עובד"

המפגש הפסיכותרפוייטי ייתן לכם הזדמנות להתמודד עם ההתמכרות ועם חוסר היכולת להתמודד עם בעיות ואתגרי החיים, ניהול פנימי וחיצוני.

נזרע זרעים של מחשבות בריאות, הכוחות הפנימיים שלכם יונגשו ותוכלו לחזור לחיים מלאים.

בעזרת ארגז הכלים של 12 הצעדים כלי לחיים רוחניים, תחזרו לניהול חיים עצמי ללא כל חומר משנה מצב רוח ותודעה.

נסיוני יסייע לכם להגיע להחלמה.

כיום אני מנהלת מרכז ערב לאיזון ריגשי ונפשי, והחלמה מהתמכרויות, במרכז יום מתעוררים מבית טאותרפיה, לנצח אהיה אסירת תודה על הזכות להיות חלק מהקסם הזה.

כתבה בערוץ 11

חגית גילוני וד"ר מזרחי אברהם