עיצוב ללא שם.png

יגאל דהן פסיכותרפיסט 

במשך שנים רבות אני במסע החלמה אישי מהתמכרויות, במהלך המסע המופלא שלי עבדתי במסגרות שונות והייתי רכז מדריכים במרכז הגמילה לב החיים, רכז ברטורנו, רכז בקהילת זוהרים, רכז טיפולי במסילה.

ואז התחלץי במסע במכללת טאותרפיה מסע אישי שבו הוכשרתי כמאמן בהחלמה, ואז הוכשרתי כפסיכותרפיסט ומנחה קבוצות. כיום אני סמנכ"ל טאותרפיה ומטפל אישי שמתבסס על ניסיון אישי רב שנים וידע שמתבסס על מה שעובד מתוך ניסיון חיי וניסיון ההחלמה שלי. לזה הצטרפו ניסיון רב מתהליכים של מכורים וסובלים אחרים שזכו לקבל מענה אצלי ובטאותרפיה.

הורדה.png
Facebook_vmc2015.png

הסיפור שלי

נולדתי לפני כ-50 שנים בשכונת קטמון בירושלים, נולדתי למשפחה מרובת ילדים אל תוך עולם כאוטי עולם שבו ישנו הרבה פשע סביבי, אלימות, סמים, וסבל.

מספר מאחיי היקרים היו מכורים לסמים קשים וגם אני נשאבתי לתוך עולם הסמים והפשע, היו לי כ-15 שנות התמכרות בהם גם ישבתי בבית-סוהר.

שנים רבות סבלתי אך חייתי בהכחשה ולא הבנתי את מהות הסבל, בתקופה מסויימת ניסיתי לעזור לעצמי וחזרתי בתשובה, האמנתי ששם אמצא נחמה מהסבל הרב שפקד אותי. שנים רבות הייתי בתשובה אך לא הצלחתי לעצור את ההתמכרות הקשה שלי. עד שבסופו של דבר החלטתי להיגמל בדרך 12 הצעדים. 

סוף סוף מצאתי את שפת הלבבות שפה שנגעה בי והצילה את חיי. לאחר שנה פגשתי את ד"ר מזרחי אברהם שהציל אותי מעצמי וסלל את דרכי המקצועית. כיום אני סמנכ"ל טאותרפיה ומוביל מכורים ופוסט טראומתיים אל שבילי ההחלמה מסבל וממצוקות רגשיות ואנושיות. אני מזמין אתכם למסע משותף בו נגלה דרך האפילה את ניצוצות האור וניגע יחד ברגעים קסומים של תקווה.

 

 

אם אני יכול גם אתם יכולים
 

הורדה.png
Facebook_vmc2015.png

רק להיום | יגאל דהן וד"ר מזרחי אברהם

מרכז יום לטיפול בהתמכרויות | יגאל דהן