top of page
מכללת טאותרפיה - לימודי פסיכותרפיה הוליסטית ממוקדת טראומה והתמכרויות
מכללת טאותרפיה - לימודי פסיכותרפיה הוליסטית ממוקדת טראומה והתמכרויות
מכללת טאותרפיה - לימודי פסיכותרפיה ממוקדת טראומה והתמכרויות

לימודי פסיכותרפיה ממוקדת טראומה והתמכרויות

קריירה בהכשרת מטפלים בטראומה
והתמכרויות

לומדים באהבה בטאותרפיה

בשביל החיים (2).png

לימודי פסיכותרפיה הדדית
ממוקדת טראומה והתמכרויות 

הצטרפו ללימודי פסיכותרפיה בשיטת טאותרפיה - התעמקו בעולם המרתק של פסיכותרפיה המשלבת את חוכמת המזרח העתיקה עם גישות טיפוליות מערביות מודרניות ושיטת 12 הצעדים.

בתוכנית זו, תלמדו כיצד ליצור איזון והרמוניה בין הגוף, הנפש והרוח, תוך שימוש בכלים ובשיטות טיפול מתקדמות המוכחות כמועילות בטיפול במגוון רחב של מצבים נפשיים.

הלימודים שלנו מועברים על ידי צוות מרצים מקצועי ומנוסה, המסור להעניק לכם את הידע והכישורים הדרושים להפוך למטפלים מוסמכים ומצליחים. הצטרפו אלינו למסע של גילוי עצמי והתפתחות מקצועית, והשפיעו לטובה על חייהם של מטופלים רבים.

טלפון - טאותרפיה

דואר אלקטרוני

03-7788766

ברשתות החברתיות

  • images
  • Youtube
  • Whatsapp
  • Instagram
  • הורדה
  • Facebook
לימודי פסיכותרפיה ממוקדת טראומה והתמכרויות

פוסט טראומה ושיטת טאותרפיה

"כל בן אדם רוצה שיראו אותו, ופה המדינה ששלחה אותך אומרת לך - אתה שקרן"

כתבה במוסף סוף השבוע על פרויקט ייחודי שעובדת לראשונה בעולם כבר שלוש שנים בשיטת 12 הצעדים לפוסט טראומתיים של שרותי הביטחון ונפגעי פעולות איבה.

הלקוחות שלנו

שיתוף פעולה עם מכללת טאותרפיה ומרכז יום מתעוררים

לימודי פסיכותרפיה- מלגות ביטוח לאומי
פרויקט נובה-טאותרפיה בשיתוף משרד הבריאות
השב"ס - 12 הצעדים לעובדי השב"ס
מלגות לימודים-לימודי פסיכותרפיה להלומי קרבמ
משרד הביטחון אגף השיקום - 12 הצעדים להלומי קרב
מלגות לימודי פסיכותרפיה-עיריית טבריה

לימודי פסיכותרפיה מתקיימים אחת לשבוע

לימודי פסיכותרפיה מתקיימים בטאותרפיה במסלול תלת-שנתי. הלימודים כוללים הרצאות תיאורטיות, סמינרים וסדנאות והתנסות מעשית. המסלול כולל פרקטיקום. בסיום לימודיהם, הסטודנטים שעמדו בהצלחה בכל התנאים, הסטודנטים זוכים לקבל תעודת גמר ממוסד הלימודים טאותרפיה והמכללה האקדמית דוד ילין במסגרת לימודי המשך.

 

בטאותרפיה הלימודים מתמקדים באינטגרציה ייחודית שלא קיימת באף מקום בעולם- זו גישה הוליסטית כוללנית שנוגעת בחיים הפיזיים, הנפשיים והרוחניים של האדם, מהפסיכולוגיה קלאסית, הבודהיזם, טאואיזם, תכנית 12 הצעדים, מדיטציות אקטיביות ודינמיות ועוד, שמתמקדות בהחלמה וצמיחה מהתמכרויות, טראומה ומערכות יחסים.

:מה חשוב לדעת

1. פסיכותרפיה היא מונח כללי המתייחס לטיפול פסיכולוגי על סוגיו השונים. שיטה זו מטפלת במקרים של התמכרויות, טראומה, חוסר איזון נפשי הנובע ממשברים רגשיים וממצוקות והיא עושה שימוש במגוון שיטות טיפוליות, כאשר בכולן מתקיימת אינטראקציה בין המטפל למטופל. עם התפתחות הרפואה ההוליסטית נוספו גישות ותיאוריות לטיפול במצבים שונים, ומהן צמחו שיטות טיפול נוספות כגון שיטת טאותרפיה.

המסלול שלנו:

2. המסלול של טאותרפיה הוא מסע אישי, מסע פנימי, מסע שנמשך שלוש שנים, לימודים פרונטליים, בכל שבוע 3 שנות, התנסות אישית קלינית בקבוצות ועבודה על התכנים שעולים במהלך הלימודים.

תנאי קבלה:

3. תנאי הקבלה במכללת טאותרפיה הם אינם אקדמאיים. כל בוגר הכשרת 12 הצעדים ומי שחי את שיטת 12 הצעדים יכול להתקבל. מסלול 12 הצעדים הוא תובעני ומבחינה רגשית הוא המדד ליכולת של האדם להתפתח ולצמוח לעבר ריפוי, הריפוי העצמי הוא הבסיס ל"מרפאים הפצועים", כפי שכינה זאת ד"ר קרל יונג. המועמדים נדרשים לעבור ראיונות קבלה לבדיקת התאמתם

יעילות שיטת טאותרפיה:

 

4. למרות שלב ליבת טאותרפיה נולדה וצמחה מהתמכרויות היא יעילה במגוון עצום של בעיות. מעבר לכל טאותרפיה פיתחה מודל להלומי קרב מודל ייחודי ופורץ דרך, תרפיית הילד הפנימי, מערכו יחסים הרסניות, דיכאון, חרדה, מחלות אוטואימוניות, כל סוגי ההתמכרויות, תלות, חוסר תפקוד, משברי חיים, נפילות רגשיות ועוד. טאותרפיה מציעה "דרך חיים" שבעקבותיה ההחלמה והריפוי מגיעים עם ארגז כלים יוצא דופן להתמודדות עם אינספור מצבי חיים שאנו נתקלים בהם. 

אבל, זה לא מספק אותנו כי מטרת העל שלנו היא צמיחה מתוך כאב, סבל, ייאוש, התפתחות אינסופית מבחינתנו היא ליבת העבודה הקלינית, זיהוי מהיר של הסבל, התעוררות ויציאה לעבר שינוי הגישה לחיים ואימוץ הפילוסופיה לכל תחומי חיינו.

לימודי פסיכותרפיה הוליסטית ממוקדת טראומה והתמכרויות

התאריכים
הבאים לשני 
מחזורים לשנה א

שנת הלימודים הבאה מתחילה בסוף אוקטובר

ימי שלישי

לימודי בוקר

מהשעה 09:00-14:00

ימי רביעי

לימודי ערב

מהשעה -21:00 16:00

מה הבוגרים שלנו מספרים

לימודי פסיכותרפיה-מכללת טאותרפיה

צופית גרנט

לפני ארבעה חודשים קרה לי נס, כך אני מגדירה זאת ואני לא היחידה, הגעתי למכללה לטאותרפיה של ד״ר אברהם מזרחי, הצטרפתי לקורס של ״12 הצעדים״ השיטה הרווחת והטובה ביותר בעולם לטיפול בהתמכרויות על כל סוגיהן מסמים,

 

אלכוהול, אוכל, יחסים חולניים וכו....והמשכתי למסלול של השלוש שנים ללימודי פסיכותרפיה ממוקדת טראומה והתמכרויות וזכיתי בחסד ענק בחיי.

 הנושאים המרכזיים במסלול תלת שנתי 

פסיכותרפיה ממוקדת טראומה והתמכרויות שנה א'

שנה א' שלב ההתעוררות

"הסיבה הראשונה לעבדותו הפנימית של האדם היא בורותו, ומעל לכל, בורותו לגבי עצמו.

ללא ידיעת עצמו, ללא הבנה של עבודת המכונה שלו ותפקודיה, אין האדם יכול להיות חופשי, אין בידו לשלוט בעצמו, והוא יישאר תמיד עבד וכלי-משחק בידי הכוחות הפועלים עליו. "זו הסיבה שבכל התורות העתיקות הייתה התביעה הראשונה, בראשיתה של הדרך לשחרור:

 

'דע את עצמך'."

ג.א. גורדייף

סמסטר ב' שלב החיבור

מי שמתבונן החוצה חולם

מי שמתבונן פנימה

מתעורר

קרל גוסטב יונג

שנה ב' שלב ההעמקה

הדרך לכבוש את כוחו של האדם היא רק באמצעות

אהבה וחוכמה ולא בעזרת כוח (סוקרטס)

 

מעולם לא ראיתי אדם שהחלים מעונש וביקורת

אך ראיתי אלפים שהחלימו מאהבה (ביל ווילסון)

למה כדאי ללמוד אצלנו

המרצים הטובים

בישראל

כל המרצים הם מטפלים מצליחים ומובילים בתחומם, עם התמחות בשיטת טאותרפיה, פוסט טראומה, מערכות יחסים, צמיחה והתהליכי התפתחות. 

תכנית ההכשרה בטאותרפיה מוכרת בביטוח הלאומי, התכנית מוכרת במספר עיריות בישראל, ולסטודנטים אפשרות לקבל הלוואות מקרן שכ"ל.

שנה ג' שלב האינדיבידואציה

המונח אינדיבידואציה נתפסת כ תהליך של הבחנה, חוקה ופרטיקולריות של מהות, כך שהנושא יוכל לגלות מי הוא ולאפשר לו לפתח את האישיות. זה מזוהה גם עם מימוש עצמי, להיות חלק מתהליך טבעי אינסטינקטיבית לקראת ההתבגרות של האדם.

קרל יונג

תעודה מטעם טאותרפיה ומכללת דוד ילין
באנגלית ובעברית

לימודי פסיכותרפיה הוליסטית ממוקדת טראומה והתמכרויות
לימודי פסיכותרפיה הוליסטית ממוקדת טראומה והתמכרויות
bottom of page