מזרח מערב - המרכז להכשרת מטפלים

לרפואה סינית בישראל

stamp.png

מסלול תלת שנתי

דור המטפלים הבא

בקליניקות המגוונות והמתמחות פועל צוות מטפלים איכותי, מקצועי ומוביל בתחומו, ובהן ניתן לקבל את הטיפולים הטובים ביותר שמציעה הרפואה הסינית. הקליניקות המתמחות הן – קליניקה כללית, קליניקה פריון והריון, קליניקת נשים, קליניקה לטיפול בכאב, קליניקה לטיפול מחלות סיסטמיות, קליניקת ילדים, קליניקה להפגת מתח לחץ וחרדה וטיפולי מגע ומגוונים. כל מטופל מאובחן בקליניקה ומטופל במגוון שיטות הטיפול שהרפואה הסינית מציעה, ובנוסף מקבל ייעוץ והכוונה בנושאי תזונה, פעילות גופנית ואורח חיים.

מזרח מערב

מכללת טאותרפיה הוקמה על ידי ד"ר אברהם מיזרחי  ובה קורס תלת שנתי בפסיכותרפיה בראיה השילוב של מזרח ומערב. כמו כן מכללת טאותרפיה מעבירה קורסים בתורת 12 הצעדים.

ב"מזרח מערב" מכשירים סטודנטים להתמחות ברפואה סינית בלבד והוא פועל בשת"פ עם משרד הבריאות הסיני והממסד האקדמי בסין תוך התאמת תוכנית הלימודים לסטודנט במערב.

רפואה סינית בישראל

"מזרח – מערב", המרכז לרפואה סינית קלאסית בישראל, בשיתוף פעולה עם "מכללת טאותרפיה" מציע שילוב ייחודי של מוסד לימודים יוקרתי עם קליניקות טיפוליות, בית מרקחת סיני ומרכז סדנאות וקורסים ייחודי.  "מזרח מערב", נוסד בשנת  1999 על ידי רוני ספיר, מומחה בעל שם עולמי המשמש כמנהל אקדמי ומרצה ברפואה סינית ואקופונקטורה.

שולחן-דיונים-בסין.jpg

לימודים מתקדמים ברפואה סינית למטפלים

במזרח מערב מאמינים כי כמטפלים עלינו תמיד להיות סמוכים לבאר. אותה באר אשר מזינה אותנו בידע, שמקנה לנו את הכלים, ושמאפשרת לנו גדילה. מתפיסה רעיונית זו אנו מקיימים קורסי המשך למטפלים שמטרתם להעשיר ולהגדיל את המטפל שבכל אחד ואחת מאיתנו.

אנו פותחים את שערי מזרח מערב בפני כל המטפלים, בוגרי המרכז ובוגרי בתי ספר אחרים. כך נוכל להמשיך ללמוד האחד מהשני, כך נוכל להחיות את הרפואה הסינית, וכך נמשיך את מעגל ההזנה שכולנו שייכים אליו.

בראש המחלקה ללימודי המשך עומד רוני ספיר – מנהל אקדמי של מזרח מערב -בית ספר לרפואה סינית ,סגן נשיא בית החולים הבינלאומי של הצלב האדום בחבל הונאן בסין ,חבר הוועדה לחקר מחלת הסרטן של הפדרציה,חבר דירקטריון  בועדה האקדמית בפדרציה העולמית של רפואה סינית ,מרצה ,מטפל ברפואה סינית קלאסית ,בוגר ICOM באנגליה  ותלמידו של ד"ר ואן בורן.

מסלול הכשרת מטפלים מוסמכים ברפואה סינית תלת שנתי

לראשונה בישראל תוכנית לימודים תלת שנתית ברפואה סינית קלאסית המשלבת לימודים פרונטליים, מעשיים ולימודים מקוונים לטובת ונוחות הסטודנט. התכנית שמה לדגש את המקצועיות ואיכות הלמידה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם המערבי.  
התכנית, המקיפה מסוגה בארץ, כוללת כ – 3500 שעות אקדמיות ומשלבת בתוכה את שלושת האסכולות הקיימות !

בית ספר להכשרת מטפלים מוסמכים

בית הספר המוביל ברפואה סינית כבר 20 שנים מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד להכשרת מטפלים מוסמכים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר

לכן 95% מבוגרינו מפתחים קריירה מצליחה בתחום!

בית הספר להכשרת מטפלים מוסמכים של מזרח מערב מיועד לסטודנטים המעוניינים לרכוש מקצוע ייחודי ומרתק.

בבי"ס מיטב המתקנים הלימודיים על מנת להגיע למצויינות מקצועית, ולהיות חלק מקבוצת המטפלים האיכותית שיש בידיה את יכולת ההשפעה והמובילות בתחום הטיפול, המחקר, העשייה ושילוב הרפואה הסינית בחברה האנושית ובסביבה המרחבית תוך הטמעת חשיבותה של זו לבריאות ואיזון כחלק מאורח החיים המודרני.

צור קשר

איתנו

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

טל: 037788766
פקס : 037788767

mail : tao@taotherapy.co.il

טיפול בהתמכרויות 

בקרו אצלנו

כל יום מהשעה 10:00 בבוקר

למעט ימי שישי 

המכללה והמכון פתוחים

רחוב קהילת ונציה 12

תל-אביב 

חניה בשפע

 

מרגישים את זה

השאירו פרטים

טל: 037788766
פקס : 037788767

mail : tao@taotherapy.co.il