top of page
נובה - פרויקט החלמה

פוסט טראומתיים, שורדי מסיבת הטבע נובה, אנשי זק"א, חברי ארגון הצלה, כל מי שזקוק לעזרה משרד הבריאות מעניק לכם מסגרת טיפולית בשיטת טאותרפיה לריפוי והחלמה למשך שלושה חודשים.

מרכז יום לטיפול בפוסט טראומה והתמכרויות מטעם משרד הבריאות

מרכז יום לטיפול בטראומה והתמכרויות-טאותרפיה

מהו מרכז יום

"אין דרך לאהבה-האהבה היא הדרך"

מרכז יום לטיפול בפוסט טראומה והתמכרויות הוא מוסד טיפולי המתמחה בטיפול ובסיוע לאנשים המתמודדים עם פוסט טראומה והתמכרויות לכל סוגי החומרים, כגון סמים, אלכוהול, תרופות מרשם ועוד. המרכז מציע שירותי טיפול מקצועיים ומגוונים על מנת לסייע למטופלים להתמודד עם התמכרויותיהם ולהתחיל את התהליך של החלמה.

טאותרפיה מתמחה בטיפול בפוסט טראומתיים והתמכרויות עם גישה יוצאת דופן אלטרנטיבית שבעזרתה כבר עזרנו לאלפי בני-אדם בישראל.

מרכז יום לטיפול בטראומה והתמכרויות-טאותרפיה
מרכז יום לטיפול בטראומה והתמכרויות - טאותרפיה

מרכז יום פרטי ויוקרתי

המרכז המוביל בישראל בשיטת טאותרפיה

מרכז "מתעוררים" מהווה מסגרת ייחודית וראשונה מסוגה לטיפול בהתמכרויות ובחוסר איזון נפשי. מטרתו של המרכז הינה לסייע למטופלים בתקופה שלאחר הגמילה הפיזית, בהתאוששות ובשיקום חייהם.

 המרכז מעניק התייחסות הוליסטית מקיפה לבעיותיהם של מכורים ולסובלים מחוסר איזון נפשי ורגשי בסביבה חמה ואוהבת. פתוח חמישה ימים בשבוע במסלול בוקר ובמסלול ערב ומציע מגוון רחב של כלים להחלמה. כל מי שמעוניין להיות חופשי מהגדרות, לצאת ממעגל הסבל של חוסר האיזון הנפשי והרגשי, להחלים מההתמכרות ולחיות חיים מלאים בריאים ועוצמתיים - מוזמן אלינו למרכז.

מתעוררים מהווה חלופה פרטית ודיסקרטית לאשפוז גמילה, ולאשפוז פסיכיאטרי, עבור המתמודדים עם הפרעות נפשיות שונות ועבור אלה, המחפשים פתרון טיפולי ושיקומי הולם ומותאם אישית לצרכיהם. 

תהליך ההחלמה של טאותרפיה

כל מטופל במרכז מקבל תכנית מותאמת אישית. מטרתה של התכנית הינה תהליך פנימי עמוק המותאם לצרכיו האישיים של המטופל הכוללת בתוכה עבודה בכל תחומי חיים.
 

התכנית עוברת דרך שלושה שלבים מרכזיים.

אין דרך להחלמה-ההחלמה היא הדרך

החלמה היא מסע מתמשך, בנושאי טראומה, חוסר איזון נפשי ורגשי, דיכאון וחרדה, התמכרויות, אין פתרונות קסם, ישנו צורך עמוק להתמסרות אישית לארוע מיוחד במינו וחד פעמי בחיים שבו אני נותן הזדמנות מלאה לטאותרפיה לחולל עבורכם את הנס המיוחד. לטאותרפיה ניסיון עשיר והצלחות רבות בתחומים מורכבים להוביל את הקליינטים שלנו למסע של ריפוי והחלמה מתמשכת והגשמה עצמית.

שלב א - התייצבות 

שלב זה מתייחס ללמידת המיומנות לשמירה על חיים ללא חומרים משני מצב רוח ותודעה. בניית סדר היום המובנה המאפשר לדמות מצבים של התנהלות נורמטיבית – כיבוד כללים, לקיחת יוזמה ואחריות, משמעת עצמית, קבלת סמכות וגבולות.

שלב ב - חיבור 

חיבור וטיפול לעולם הרגשי פנימי, שינויי דפוסים מחשבה והתנהגות. שיקום יחסים במשפחה. רכישת כלים פרקטיים של מיומנויות חיים ואסטרטגיות התמודדות.  חיבור כוחות הריפוי הפנימיים והפוטנציאל של המטופל לחיות דרך חיים חדשה.

שלב א - השתלבות

הכנה ליציאה מהמרכז לחיים בחוץ וביסוס הכלים אשר יעמדו לרשות המטופל בדרכו העצמאית. השתלבות בעולם התעסוקה. סיוע בהשתלבות בחברה, בתפקוד בחיי המשפחה, במסגרת תעסוקה ובניהול שעות הפנאי.

שיטת טאותרפיה להחלמה

ארגז הכלים של שיטת טאותרפיה הוא העשיר ביותר בישראל, אנו משלבים טכניקות רבות אשר יחד יוצרים את מרקם ההחלמה, אנו מאמינים שהבעיות שלנו אינן רק פסיכולוגיות אלא, הן בעיות פיזיות, נפשיות, רגשיות ורוחניות.

כאשר אדם סובל מבעיה רוחנית, אין שום טיפול אשר יכול לעזור לו למצוא את הדרך להחלמה.

ויקטור פרנקל אמר שאין להציע טיפול תרופתי לאדם שנאבק מאבק רוחני, עלינו לעזור לו למצוא משמעות לסבל, לכאב, לאובדן, לטרגיות של חייו ולהציע לו שביל, דרך, עוצמה ליצירת משמעות מתוך התהומות הנפשיים שבהם הוא חי אל עבר האהבה ויצירתיות.

התוכניות שלנו

פעילות תרפויטית ב"מתעוררים"

טיפול בהתמכרויות

התוכנית שלנו לטיפול בהתמכרויות נועדה לעזור לאנשים להתגבר על ההתמכרות ולהחזיר את השליטה על חייהם. אנו מציעים מפגשי טיפול אישיים וקבוצתיים וכן תוכניות חינוכיות כדי לעזור למטופלים להבין את ההתמכרות ולפתח מנגנוני התמודדות בריאים.

טיפול בתחלואה נפשית

תוכנית הטיפול בבריאות הנפש שלנו מציעה מגוון שירותים טיפוליים כדי לעזור לאנשים לשפר את בריאותם הנפשית ואת רווחתם. המטפלים המיומנים שלנו עובדים עם מטופלים כדי לפתח תוכניות טיפול מותאמות אישית העונות על הצרכים הספציפיים שלהם.

יוגה

תוכנית הטיפול ביוגה התמכרויות ותחלואה נפשית  שלנו נועדה לעזור לאנשים להתחבר לטבע האמיתי שלהם ולשפר את בריאותם הנפשית. אנו מציעים מגוון פעילויות ותרגילים המסייעים למטופלים להתמודד עם מתח, חרדה ובעיות נפשיות אחרות.

תרפיה באומנות

תוכנית הטיפול באמנות שלנו נועדה לעזור לאנשים לבטא את עצמם ולחקור את רגשותיהם באמצעות צורות אמנות שונות. המטפלים המיומנים שלנו משתמשים באמנות כמדיום כדי לעזור למטופלים לפתח מנגנוני התמודדות ולשפר את בריאותם הנפשית.

תרפיה במוזיקה

התוכנית שלנו לטיפול במוזיקה משתמשת במוזיקה כדי לשפר את הרווחה הפיזית, הרגשית, הקוגניטיבית והחברתית. המטפלים המוסמכים שלנו במוזיקה עובדים עם אנשים כדי ליצור תוכניות טיפול מותאמות אישית המשתמשות במוזיקה כדי לתת מענה לצרכים הספציפיים שלהם.

תרפיה בתנועה

תכנית הטיפול בתנועה שלנו משלבת פעילות גופנית ופעילות גופנית לשיפור הבריאות הנפשית והפיזית. המטפלים המיומנים שלנו עובדים עם מטופלים כדי לפתח תוכניות תנועה שיעזרו להם להתמודד עם מתח, חרדה ובעיות נפשיות אחרות.

טיפול אישי

טאותרפיה מאפשרת טיפול רגשי באופן אישי שמתחייב להצליח בפתרון הבעיות הרגשיות ההיסטוריות. בתפקיד שלנו אנו מתקדמים בחוויית הלקוח באופן מקצועי ע"י שימוש בטכניקות שונות שנבנו על פי הניסיון הרב של מעל ל-30 שנות טיפול, ואנו מכוונים לצרכים של הלקוח.

סדנאות למשפחה

טאותרפיה מחפשת להעניק את הטיפול הטוב ביותר ללקוחותיה שמתמחים בטיפול רגשי ובטיפול משפחתי. אנחנו פועלים בשביל להביא את החלום שלכם לעולם האמיתי. אנו מתמחים בטיפול בהתמכרויות, בשביל לסייע לך להורים או בני הזוג והילדים  לייצר שפה משותפת בשיטת 12 הצעדים .

קבוצות תמיכה

טאותרפיה מאפשרת טיפול אישי וקבוצתי בכל התחומים הרגשיים. אנו מבטיחים שתמצאו מקום בו תוכלו להרגיש את האחריות והאמת על מה שמתרחש בחייכם. בטאותרפיה אנחנו מקבלים אתכם כפי שהנכם ומעניקים את השירות המתאים לצרכיכם. הדגש שלנו אפס שיפוטיות ואפס ביקורתיות וכוח קבוצתי עצום.

מנהלת מרכז יום

פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית

איירה שיין מזרחי עם ניסיון של עשור בתחום הטיפול בהתמכרויות וטראומה, היא בוגרת טאותרפיה, בוגרת הנחיית קבוצות של טאותרפיה, בוגרת 12 הצעדים מנחה, ומרצה במכללת טאותרפיה.

אני מאמינה  "כל מה שאנחנו הוא התוצאה של מה שחשבנו. התודעה היא הכול. אנו הופכים להיות מה שאנו חושבים."

מרכז יום לטיפול בטראומה והתמכרויות-טאותרפיה

איירה שיין מזרחי

צוות מרכז יום - מתעוררים

כל הצוות הם פסיכותרפיסטים מוכרים בטאותרפיה בוגרי מסלול פסיכותרפיה מסלול תלת שנתי, בוגרי הנחיית קבוצות במשך שנתיים, מומחים בהתמכרויות תחלואה כפולה ופוסט טראומה ובעלי לב גדול ואוהב

כתבות בעיתונות

צרו איתנו קשר

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולהתחיל את תהליך ההתעוררות וההתפתחות האישית שלכם במכללה שהיא מעבר לבית ספר, היא משנה חיים והופכת את הבלתי אפשרי לאפשרי.

מרכז יום לטיפול בטראומה והתמכויות - טאותרפיה

רחוב קהילת ונציה 8 - קומה ג

03-7788766

תודה שיצרת קשר נחזור בהקדם

8:00 am – 20:00 pm

ימי א-ה

9:00 am – 13:00 pm

ימי שישי

סגור

שבת

שעות פתיחה

bottom of page