מדוע נבחרנו 

גיימי.jpg

מדוע נבחרנו

 

כל הזכויות שייכות ל"מכורים  אנונימיים" בלבד (תורגם מויקיפדיה)

 

*מדוע נבחרנו* אלוהים בחר בחוכמתו קבוצה זו של גברים ונשים להיות מפיצי

 

חסדיו, לעת בחירתו באמצעות מי לעשות זאת, לא פנה אל הגאים והחזקים בעלי השם או המבריקים.

 

במקום זאת הלך אל הענווים והדואבים, אל חסרי המזל הוא פנה ישירות אל המכור חלש העולם ואמר לו: על ידיכם החלשות והרפות הערפתי עוצמה מעבר לכל שיעור.  לכם ניתן מה שנמנע מן הלומדים שבבני מינכם. לא למדענים או למנהיגים, לא לנשים או לאמהות, אף לא לשליחי אמונתי. נתתי מתנה זאת של מזור למכורים ואשר אותה הפקדתי בידכם. יש להשתמש בה בחוסר אנוכיות. היא נושאת בחובה אחריות חמורה. אין יום ארוך מדי, יש רק דרישה דחופה יותר לזמנכם. אף לא מקרה חרום יותר לא משימה קשה מדי. לא מאמץ שיהיה רב יותר. יש להשתמש בה בסובלנות רבה. כי לא הגבלתי השפעתה לגזע כלשהו או אמונה כל שהיא או למין כל שהוא.

 

עליכם לצפות לביקורת אישית, חוסר ההערכה יהיה כללי, לעג יהיה לעוינות ומה שנקרא עוינות הינו סולם בו עליכם להשתמש על מנת לטפס בשלביו אל שלמות רוחנית וזכרו זאת בהשתמשכם במסר זה!

 

לא אדרוש מכם מעבר ליכולתכם, לא נבחרתם בגלל כשרונות מיוחדים כל שהם. הזהרו תמיד אם הצלחה תלווה את מאמציכם.  לו חפצתי באנשים מלומדים להגשים שליחות זאת, היה הכוח מוענק לרופא או לאיש המדע. לו חפצתי באנשים בעלי הבנה היו אז רבים הלהוטים לתפקיד  כי דיבור הינו הכשרון הקל ביותר לשימוש מכל הכשרונות שהענקתי לאנשים.  לו באנשי חוכמה בחרתי, מלא העולם במוכשרים מכם ובהישג ידי נוכחתם כי מנודי עולם הייתם בהתנסותכם כמכורים. סבלותיכם עשו אתכם ערנים מענווה לזעקות המצוקה הבוקעות מן הלבבות הבודדים של המכורים בכל מקום.

 

ניצרו במוחכם את הידיעה שעליתם על יום נקי בבואכם לכאן כלומר, כי חסרי אונים אתם ורק עקב החלטתכם להפקיד את חייכם ורצונותיכם להשגחתי,  באה לכם הרווחה.

ד"ר מזרחי אברהם

מדוע מכורים נקיים בעלי תחושת שליחות כה חזקה, המסר של 12 הצעדים כדרך חיים, של קבוצות התמיכה הוא כה עז, ססגוני, עוצמתי, כנה ואמיתי שמכורים באופן לא ברור מרגישים חובה ותחושת שליחות להעביר הלאה לעוד ועוד מכורים ברחבי העולם שיש דרך.

הבסיס לתחושה היא ההתעוררות הרוחנית שמכורים חווים בדרך 12 הצעדים, זו דרך חיים שמובילה את האדם להתעורר, באופן טבעי יש תחושה של גילוי של החיים, גילוי המשמעות הנסתרת של החיים, גילוי האמת והכנות והאוטנטיות שמתפתחות כתוצאה מכך.

גם אני חוויתי את ההתעוררות שרבים חוו בעולם, גם אני רציתי מייד לרוץ להעביר את הבשורה, לדודים שלי, לבני דודים שלי, לחברים שהיו לי בזמן השימוש.

שפת הלבבות היא שפה ייחודית לדרך המיוחדת הזו, אי אפשר להבין את הרגש העולה בי כאשר אני מצליח לעזור למישהו להביא יום נקי, התחושה היא מדהימה, למרות הידיעה שאני רק כלי של הכוח העליון שלי עדיין האור עובר דרכי, הידע עובר דרכי כך שאני יכול להינות מרגעי החסד הללו.

כל מי שאי פעם התנסה בנתינה ובאחריות הכבדה שבא איתה יודע שלא כולם יאהבו את מה שאנחנו עושים.

עדיין זה לא מונע ממכורים ברחבי העולם להמשיך מתוך ידיעה ולא רק אמונה ידיעה שהם נבחרו בקפידה לשאת את המסר את התקווה של מכורים נקיים ברחבי העולם.

יש לציין שאני לא נציג של קבוצת מכורים אנונימיים.

מאת : ד"ר מזרחי אברהם

המכון הישראלי לטאותרפיה

התמחות בטיפול בכל

סוגי ההתמכרויות

תן לעצמך הזדמנות וצור קשר עכשיו – את\ה לא לבד!

אנשי המקצוע והמומחים שלנו ישמחו לסייע הטיפול מותאם אישית. השאר/י פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי או פנה/י

 

אלינו בטלפון: 03-7788766

להרשמה ולפרטים על מסלולי הלימוד שלנו