Thanks! Message sent.

לפני ארבעה חודשים קרה לי נס

לפני ארבעה חודשים קרה לי נס, כך אני מגדירה זאת ואני לא היחידה, הגעתי למכללה לטאותראפיה של ד״ר אברהם מזרחי, הצטרפתי לקורס של ״12 הצעדים״ השיטה הרווחת והטובה ביותר בעולם לטיפול בהתמכרויות על כל סוגיהן מסמים, אלכוהול, אוכל, יחסים חולניים וכו....
באתי בעיקר בכדי ללמוד את השיטה ובעיקר משום שבעשייה שלי אני פוגשת כל כך הרבה תחלואים שטוב לי לרכוש כל ידע על מנת לדעת לאן לכוון אנשים, באתי ללמוד,להשקיף ובעיקר להתבונן מהצד כשיש בתוכי ידיעה שרוב הסיכויים שלא אמצא את עצמי שם, אז זהו, שלא רק שמצאתי את עצמי וגיליתי את הפגמים שלי על כל תפארתם, גם עברתי שם חתיכת דרך. בתחילת הקורס אבי אמר לנו כשתגיעו לצעד 8-9 כבר תבינו באיזה קטרזיס אתם ואיזה שינוי מטורף אתם עוברים , וואי וואי תקשיבו ותקשיבו לי טוב , כל מה שהובטח קרה רק כפל כפליים , פגשתי אנשים מופלאים שמצאו את הכוח והאומץ לשתף בחולשתם, פגשתי מורי דרך מיוחדים במינם שמביאים לתוך קבוצה הכלה וסבלנות וידע וניסיון גם מהמקומות הקשים שהם חוו וגם מהידע הלימודי, פגשתי את אבי שהוא לא פחות ממנהיג מחונן , עתיר ידע, פתוח, מלא הומור, וטוב לב שאין כדוגמתו, פגשתי אנשים שבחרו בחיים ונלחמים יום יום ורק להיום בהתמכרות שלהם, פגשתי אנשים שכולם יודעים מי אני ומה אני ובכל זאת חרדים באופן אמיתי לפרטיות שלי ונוסכים בי ביטחון ותחושה של הכל בסדר מה שאומרים כאן נשאר כאן אל תדאגי, לא הייתי המפורסמת היחידה אבל גם עם איומי אקדח לא אחשוף בפניכם את המפורסמים שהיו איתי, ועכשיו אספר לכם על השינויים שעברתי, ראשית הבנתי את רעיון הצעדים ולקחתי אותו לניקוי רעלים וגמילה ממאכלים שגרמו לי לחולי וכבר 42 יום שאני אוכלת ירקות פירות קצת חלבונים וקצת קטניות החזרתי לעצמי את הבריאות, מעבר לזה התהליך הרוחני שאני עוברת כל כך עמוק חזק ומשנה חיים שרק בא לי לצעוק.... תתתתתווווודדדדההההה
תודה תודה וכן נרשמתי להמשך לימודים לעוד 3 שנים פסיכותרפיה ואני מאושרת 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

צוף.jpg

צופית גרנט

לד"ר מזרחי אברהם היקר

 

 :או בשפה שלי הפשוטה לאבי יקר ואהוב


רציתי להודות לך באופן אישי על הכל
על מה שאתה ועל מי שאתה
להודות לך על האמון והזכות
לחוות את החוויה העוצמתית שחוותי

.לימודי פסיכותרפיה הללו לא דומים לשום דבר
מבקשים ממני חברות ובבית לספר ולתאר להם מה היה ואני לא יכולה, כי אין מילים לתאר זה היה הרבה מעבר למילים
הרגשתי גאווה גדולה להיות חלק מהסטודנטים, עדיין אני לא  מעכלת שאתה סומך עלי ומאמין בי
ריגשת אותי בקבוצה הקטנה
הרגשתי שהמסע הזה איפשר לך להפתח ולשתף במקומות שלך קשה
אז רק שתדע שמעבר להכל
זכיתי במורה דרך לחיים
אוהבת אותך מאוד

אילנה.jpg
אילנה זיתי

קבע עוד היום

פגישת אבחון וייעוץ

יקרים ויקרות  שלום וברכה

כותב לכם על תהליך שעברתי אבל לפני הכל, אשתף אתכם איפה הייתי בשנים האחרונות.

לפני עשור הגעתי לפשיטת רגל טוטאלית מה שהכריח אותי לחשב מסלול מחדש. לכאורה עד אז חיי כלפי חוץ נראו טובים אך בפנים הכל התפרק ולא האמנתי שאצא מהמצב הזה. 

שנים רבות עשיתי דברים מבלי לעצור ולהתבונן באמת. משבר זה אילץ אותי לעזוב הכל לצאת למסע של החלמה . שמתי את עצמי במקום הראשון ויצאתי למסע  להבין מה באמת קורה לי? אני בן 45 ולאן הגעתי?

למזלי, היו אנשים יקרים שעזרו לי בדרך. זכרו לי חסד נעורים. אך כמו בכל הסיפורים גם אני ראיתי את הגב של אנשים שחשבתי שהם חבריי.

בחרתי להקדיש את הזמן לעצמי כדי לבנות את עצמי מלמטה, לבנות בית פנימי ואמיתי בתוכי ובחוץ שיהווה בסיס מוצלח למה שאבנה בהמשך. ויתרתי על העסק שלי והתמסרתי למכללת טאותרפיה ולד"ר מזרחי אברהם שהיה השראה מיוחדת במינה עבורי. בעצתו פניתי לתכניות הלימוד שעינינו אותי.

זה לא היה מסע פשוט לבנות הכל מחדש, אך לא הייתה לי ברירה . הייתי חייב לשנות ולהשתנות. למדתי קורס של 12 צעדים בטאותרפיה ,למדתי מניעת סמים ואלכוהול בבני נוער, למדתי פסיכותרפיה הוליסטית ממוקדת התמכרויות במכללת טאותרפיה, במכללת טאותרפיה, קרימינולוגיה, מדעי החברה והרוח, הנחיית קבוצות לגמילה מעישון, תנועה טיפולית , הנחיית קבוצות ועוד. תוך  כדי המסע אספתי את עצמי ואת מי שחיכו לי בדרך.

העמקתי את הידע הרוחני, הרגשי, הפיסי, והרחבתי את התודעה שלי. במקביל פיתחתי גישה משולבת מכל מה שלמדתי. גישה שמאפשרת לכל אחד למצוא את דרכו באותנטיות מלאה, בסליחה ,בקבלה עצמית  ובאהבת החיים כמו שהם מבלי הצורך להילחם בהם או לברוח מהם בכל מיני התמכרויות כאלו ואחרות.

 בעשור האחרון אני עושה את מה שאני אמור לעשות באמת וזה להעביר את הבשורה שאפשר אחרת. אפשר להשתחרר מכל מיני כבלים שכבלו אותנו החיים , לקבל אחריות עליהם ולשחררם. אני מאוד אוהב להנחות וללוות תהליכים אישיים, זוגיים וקבוצתיים. הסיפוק הגדול ביותר לראות איך אנשים מתפתחים בדרכם.  זהו מקור השמחה הגדול ביותר בחיי (אחרי משפחתי).

 אני מזמין אתכם לשאול באומץ את עצמכם האם אתם אוהבים את מה שאתם רואים במראה? האם אתם אוהבים את המקום שהגעתם אליו?

אני רוצה לעזור לכם להיזכר שאפשר אחרת. שאפשר לצמוח מתוך אתגרי החיים ולבנות חיים טובים יותר. נכיר בחוסר האונים שלנו ונפתח אמונה וידיעה בטוב.

אז אם זה מדבר אליכם אישית או שאתם הורים, בני זוג, חברים של מישהו/י שצריך/כה עזרה לצאת ממעגל ההתמכרות או כל התנהגות מזיקה אחרת מוזמנים לפנות אליי.

והכי חשוב הרבו אהבה בחייכם ובחיי הסובבים אתכם, כי אהבה הינה כח הריפוי הטוב ביותר.

אושר קרני.jpg

אושר קרני

בוגרים מספרים

בואו נצעד יחד 

צרו קשר עוד היום 

המכון הישראלי לטיפול בהתמכרויות וטראומה

מכללת טאותרפיה - לימודי פסיכותרפיה ו-12 הצעדים

רחוב קהילת ונציה 8 תל-אביב קומה ג

טל :03-7788766

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube