טיפול בספורטאים

התקשרו

להכוונה טלפונית

או תפנו באנונימיות

Thanks! Message sent.

דייגו ארמנדו מרדונה- מכור לסמים

דייגו ארמנדו מראדונה (בספרדית: Diego Armando Maradona; נולד ב-30 באוקטובר 1960) הוא כדורגלן עבר ארגנטינאי הנחשב בעיני רבים לכדורגלן הטוב ביותר בכל הזמנים.

הוא שיחק בארבעה טורנירים של גביע העולם, כולל מונדיאל 1986, בו היה קפטן נבחרת ארגנטינה והוביל אותה לזכייה בטורניר, לאחר ניצחון בגמר על מערב גרמניה. כמו כן זכה בפרס כדור הזהב כשחקן הטוב ביותר של הטורניר. בשלב רבע הגמר של הטורניר, הוא הבקיע שני שערים בניצחון 2:1 על אנגליה ונכנס להיסטוריית הכדורגל, משתי סיבות. הסיבה הראשונה הייתה הבקעת שער באמצעות היד, המכונה “שער יד האלוהים” ואילו הסיבה השנייה היא הבקעת שער לאחר כדרור לאורך יותר מחצי מגרש תוך שהוא חולף על חמישה שחקנים אנגליים בדרך לשער. השער השני נבחר ל”שער המאה”.

emotions-2764936__480.jpg
דיכאון והתמכרות
טיפול באכילה רגשית
טיפול בחרדה
מהי פסיכותרפיה
שיטת 12 הצעדים
התמכרות לקוקאין

קבע עוד היום

פגישת אבחון וייעוץ

בני המשפחה זקוקים להכוונה

וייעוץ בתחום ההתמכרויות

hands-3062274__480.png
gg850610.jpg

מראדונה נחשב לאחת הדמויות השנויות במחלוקת ביותר בספורט. הוא הושעה מכדורגל למשך 15 חודשים בשנת 1991 לאחר שנכשל בבדיקת סמים, מסוג קוקאין, באיטליה. הוא נשלח הביתה ממונדיאל 1994 שנערך בארצות הברית לאחר שבדיקות הראו שהשתמש באפדרין וגם דעותיו ואף מעשיו מעוררים מחלוקות ועניין בקרב לא מעט אנשים.

לאחר פרישתו ממשחק, ביום הולדתו ה-37, בשנת 1997, הוא עלה במשקל בצורה דרסטית וסבל מבריאות לקויה כתוצאה מהשפעות השימוש בקוקאין. בשנת 2005, הרזה לאחר ניתוח קיצור קיבה והתגבר על ההתמכרותו לקוקאין. הנימוסים הבוטים שלו גרמו לו להסתכסך עם עיתונאים ומנהלים בכירים בספורט. למרות ניסיון אימון דל, הוא הפך למאמן נבחרת ארגנטינה, בנובמבר 2008 והדריך אותה במונדיאל 2010. הוא החזיק בתפקיד במשך שנה וחצי, עד שפג תוקף החוזה שלו, לאחר גביע העולם 2010.

 

קלאודיו פול קאניג’ה התמכר לסמים קשים

קלאודיו פול קאניג’ה (בספרדית: Claudio Paul Caniggia; נולד ב-9 בינואר 1967) הוא כדורגלן עבר ארגנטינאי ששיחק בעמדת החלוץ

קאניג’ה המשיך להצליח במדי ארגנטינה גם בלי מראדונה בקופה אמריקה 1991 בצ’ילה: יחד עם גבריאל בטיסטוטה הצעיר הוביל את ארגנטינה לזכייה גדולה בקופה עם ניצחון בחצי הגמר על ברזיל במשחק טעון במיוחד. לאחר הקופה עבר קאניג’ה תקופה לא קלה כאשר הורחק לשנה מכדורגל בגלל שימוש בסמים.לאחר שהתגבר על ההתמכרות לסמים הוא חזר בזמן למונדיאל 1994 וכיכב במשחק נגד ניגריה שבו כבש 2 שערים שהעניקו לארגנטינה ניצחון 2-1 על הניגרים האגרסיביים ומקום בשמינית הגמר.

איציק זוהר

שחקן הכדורגל לשעבר ופרשן הספורט איציק זוהר מבקש להכריז עליו פושט רגל, עקב חובות של יותר ממיליון שקל.

אימון בהתמכרויות
התמכרות למין
התמכרות לאהבה
תלות יתר
אמון בסיסי
דיכאון ואלכוהול
גמילה מהימורים
קבוצת תמיכה
תרופות מרשם
התמכרות לסיגריות
חוסר אונים מהו
טיפול רוחני