חיפוש
  • Dr Avraham Mizrahi

אימון ממוקד התמכרויות | מאמנים בהתמכרויות מכללת טאותרפיה

Holistic Recovery Coaching Training Program

“הכשרת מאמנים בהחלמה”

לראשונה בישראל

מכללת “טאותרפיה” מציגה:

“הכשרת מאמנים להחלמה מהתמכרויות"

קורס אימון להחלמה מהתמכרויות ולשינוי אורח חיים

באישור האיגוד הישראלי לטאותרפיההאם אתה נכון ומוכן למצוא את הלקוח/מתאמן האידיאלי שלך? לעזור לאחרים תוך כדי קידום הקריירה שלך בתחום החלמה מהתמכרויות, התמודדות עם הרגלים מזיקים ושינוי אורח חיים?

בוא להיות מאמן מוסמך בהחלמה על ידי מכללת “טאותרפיה”- מכללה ללימודי פסיכותרפיה ולאימון להחלמה מהתמכרויות.

במכללת “טאותרפיה” אנו מציעים תכנית לימודיי אימון מסוג אחר. לראשונה בישראל, תכנית שמשלבת טכניקות וכלים ייחודיים מאסכולות שונות! למאמן בהחלמה יש את היכולת להיות זרז לשינוי על ידי מתן סיוע וליווי בתהליך של אנשים הסובלים מהתמכרויות ומתמודדים עם הרגלים מזיקים. אם אתם מטפלים, מדריכים, יועצים ואתם מעוניינים להוסיף כלים וידע נוספים לארגז הכלים שלכם- זה כאן, ב”טאותרפיה”! אם אתם מלווים מכורים מפוכחים או מאמנים מפוכחים ועליכם לקבל את הדרכה הנכונה, כלים מגוונים, מידע המשפטי, יסודות של הקוד האתי, מידע בנוגע למשאבים שיקומיים בקהילה ועוד –אתם במקום הנכון! זה כאן, ב”טאותרפיה”! אם אתם הורים או בני משפחה לאלה המתמודדים עם התמכרויות והרגלים מזיקים ואיבדתם תקווה ודרך לפתרון; התכנית “בשביל החיים” תסייע לכם לרכוש ידע וכלים יישומיים להתמודדות עם אתגר כה כואב ועשיית שינוי ממשי.


רקע:

הנחת היסוד של האימון בטאותרפיה היא, שבכל פרט ישנם כוחות פנימיים וחופש בחירה לממש את הפוטנציאל הטמון בו, להגשים את חלומותיו ולהיטיב בכל תחומי חייו. תכנית זו נועדה לסייע לכם במציאת הכישורים הנדרשים כדי להפוך למאמן בהחלמה מהתמכרויות ברמה הגבוהה ביותר ובעל הסמכה מטעם מכללת “טאותרפיה”.

התמכרות מהי?

התמכרות הינה תלות עמוקה בחומר, בהתנהגות או פעילות, שגורמת לפגיעה בתפקודו, ברווחתו ובהתנהגותו של האדם ובסביבתו. התמכרות מאופיינת במחשבה אובססיבית ובדחף כפייתי להתנהגות, למרות תוצאותיה הקשות לאדם ולסביבה.

​סוגי התמכרויות:

סמים ואלכוהול, סיגריות, התמכרות למין, התמכרות לניתוחים פלסטיים, לקניות (בזבזנות יתר), לעבודה, להתעמלות, חיתוך עצמי, טריכוטילומניה (משיכת שיער), פירומניה, קלפטומניה, זעם ואלימות, התמכרות לכתות, לאינטרנט, הימורים, הפרעות אכילה, רשתות חברתיות, אתרי היכרויות, משחקי המחשב, קורבנות וסבל.

חלק מרכזי בתהליך ההימנעות והחלמה מהתמכרות כרוך בלמידה של כישורי חיים חדשים ויצירת חזון חדש עבור החיים של המתמודד. אחת הדרכים להתמודד עם בעיות ספציפיות וללמוד ולפתח כישורים יעילים בתהליך התפתחות ותחזוקת השינוי שהושג, היא לעבור תהליך עם מאמן מוסמך. החונכים והמאמנים בתוכניות של “12 הצעדים” אמורים להתמקד בצעדים בתוכנית והם מסורים כדי לעזור למכורים/מתאמנים להישאר נקיים ומפוכחים. מאמן מוסמך בהחלמה (קואץ’ – Professional recovery coach) אינו קשור, בהכרח, לתכנית “12 צעדים”. עליו להתמקד בהווה ובעתיד מעבר להפסקת שימוש בחומרים או התנהגויות מזיקות. הדגש בתוכנית הושם בסיוע למתאמן לעשות שינויים באורח חייו ולהתקדם כדי שיוכל לפגוש את מטרותיו האמתיות, ליישמן בחיי היומיום ולהצמיח את שביעות רצונו מהחיים. הנחת היסוד של האימון בטאותרפיה היא, שבכל פרט ישנם כוחות פנימיים וחופש בחירה לממש את הפוטנציאל הטמון בו, להגשים את חלומותיו ולהיטיב בכל תחומי חייו. תכנית זו נועדה לסייע לכם במציאת הכישורים הנדרשים כדי להפוך למאמן בהחלמה מהתמכרויות ברמה הגבוהה ביותר ובעל הסמכה מטעם מכללת “טאותרפיה”. מאמן מוסמך בהחלמה (קואץ’ – Professional recovery coach) אינו קשור, בהכרח, לתכנית “12 צעדים”. עליו להתמקד בהווה ובעתיד מעבר להפסקת שימוש בחומרים או התנהגויות מזיקות. הדגש בתוכנית הושם בסיוע למתאמן לעשות שינויים באורח חייו ולהתקדם כדי שיוכל לפגוש את מטרותיו האמתיות, ליישמן בחיי היומיום ולהצמיח את שביעות רצונו מהחיים.קורס פסיכותרפיה ממוקדת התמכרויות

קורס 12 הצעדים

קורס מאמנים להחלמה מהתמכרויות

הנחיית קבוצות בשיטת טאותרפיה

יוגה והחלמה מהתמכרויות