חיפוש
  • Dr Avraham Mizrahi

ד"ר מזרחי אברהם | 12 הצעדים ממחלה להחלמה

עודכן: 5 באוג׳ 2018| "המדיטציה שלי היא פשוטה. היא אינה דורשת כל שיטה מורכבת. זה פשוט. מדיטציה היא שיר, היא ריקוד,

| היא פשוט לשבת בשקט."

אושומאת ד"ר מזרחי אברם

לאחר 24 שנות החלמה אני מרגיש שישנו צורך לספר לכם מעט על הדרך של ההחלמה שלי, לספר מעט על המפעל של ההחלמה

שאני חלק ממנו .

כאשר התחלתי את הדרך היו מכורים לסמים מוקצים מחמת מיאוס, החברה התנערה, פחדה, התרחקה, לא רצתה לבוא במגע עם החולי הנורא והאיום שנקרא התמכרות להרואין. 


לאחר שנים רבות המציאות השתנתה, לא פעם אני צריך לצבות את עצמי כדי לנסות ולהבין האם זה נכון, האם זה נכון שאני כיום מייצג אוכלוסייה של מטפלים שהם מכורים נקיים, מכורים לסמים ואלכוהול והימורים ועוד התמכרויות קשות שעברו שינוי כה עצום, כה גדול השינוי שהוא הפך אותם למרפאים, למכורים מחלימים אשר יכולים להעניק מתהליך ההחלמה שלהם טיפול יוצא דופן, טיפול שונה, טיפול אחר , טיפול יצירתי, אינטואיטיבי, אחר, עם השקפת עולם ופילוסופיה טיפולית של פתיחות, כנות, עבודה עצמית של המטפלים עצמם .

טאותרפיה זו אקדמיה של הנפלאים ההולכים בדרך, אלו שאינם מתביישים, אינם חוששים, אינם זקוקים למסכות , אינם מתכסים בתארים, אינם נחבאים אל מאחורי הכללים והנורמות של משרד הרווחה , אלא יש כאן מטפלים כיום שמסוגלים ונותנים מענה לאוכלוסייה מורכבת מאוד, שסובלת מהתמכרויות, חרדות, דיכאון, מחלות נפש, תחלואה כפולה ועוד.

אני גאה להיות מכור נקי מחלים, בדרך ההחלמה, להיות חלק מחבריי שאינם בוחרים בדרך הקלה אלא מגיעים לקבוצת תמיכה, פסיכותרפיסטים אנונימיים, מטפלים בעצמנו יום יום ובאחרים, הריפוי שלנו משלב פרא-

פסיכולוגיה, משלב היבטים רוחניים לא רק נפשיים רגשיים .

אנו מזמינים אותכם לפגוש אותנו

www.taotherapy.co

אין דרך לאהבה האהבה היא הדרך


קורס פסיכותרפיה ממוקדת התמכרויות

קורס 12 הצעדים

קורס מאמנים להחלמה מהתמכרויות

הנחיית קבוצות בשיטת טאותרפיה

יוגה והחלמה מהתמכרויות

22 צפיות0 תגובות