חיפוש
  • Dr Avraham Mizrahi

התמכרות לתרופות מרשם| ד"ר מזרחי אברהם

עודכן: 9 באוג׳ 2018

הפשע המאורגן הגדול ביותר באלף השלישי הוא שילוב וחיבור בין הון, שלטון, פסיכיאטריה, פסיכולוגיה, מוסדות הרווחה, כולם שותפים לפשע לסמם את חסרי הישע ואת ציבור העובדים.

מאות מיליוני בני אדם כיום בעולם מכורים לתרופות מרשם. תהליך ההתמכרות מחושב ומונע מאינטרסים כבדים ביותר.


שאלתם את עצמכם פעם ....מי מממן את המחקר וייצור התרופות ?

התשובות לשאלות הללו פשוטות מאוד. כיום רוב המחקר העולמי ובישראל עסוק בייצור דולרים, לא בבריאות הציבור, לאף אחד אין אינטרס שאנו נבריא שנהיה חופשיים. המטרה המרכזית של אנשי ההון אשר קונים את הפסיכיאטרים, קונים את רופאי המשפחה, קונים את הפסיכולוגים, קונים את אנשי המדע, הם אלו שמממנים את המחקר העולמי, הם אלה אשר בוחרים באיזה תרופה להשקיע.


פעם האמינו כי התמכרות קשורה למעמד הנמוך, לעוני, לפשיעה, קל היה לספק לעניים משהו שיקל על מצבם הנפשי והבריאותי, קל היה לתת להם את כדור הפלא שיגאל אותם ולו לרגע מהייסורים שלהם.

כמובן גם שכל מכור , כמעט בכל התמכרות זקוק למשענת של כדורי מרשם, אם זה להתמודד עם הבוקר שלאחר מכן, אם זה כי הוא לא מצא הרואין באותו יום, אם הוא צריך לרדת מהיי של הקוקאין , או מעוד הרבה סיבות אחרות.

אבל לחברות התרופות ואנשי ההון זה לא הספיק הם רוצים עוד, לשם כך הם היו צריכים להרעיל את האנושות ולמכר את כל מי שרק אפשר. איך עושים זאת ?

מאוד פשוט כולם מחפשים עזרה וכולם מחפשים הקלה, כולם מחפשים את כדור הפלא שיגאל אותם מהייסורים הנפשיים, הרגשיים, הרוחניים והפיזיים שהם חווים.

במקום שבני האדם יתמודדו הם רוצים פתרון מהיר כי ככה אנחנו, אנחנו רוצים כיום כאן הכל, מהר, עכשיו ברגע הזה במיידיות. ולכן על בסיס ההבנה של התוצר האוניברסלי הזה צריך לדעת רק מה לייצר ואיך למכור לאנשים את האשליה ולהפוך אותם לצרכנים קבועים כל ימי חייהם.


מערכת ההונאה החברתית מקצועית הזו מוזנת מפסיכיאטרים שהם ממש עבריינים וסוחרי סמים במסווה של רופאים. בארה"ב כל יום נעצרים פסיכיאטרים שסוחרים בחיי אדם, שנותנים עבור בצע כסף מרשמים חוקיים לבני אדם.

בארץ המצב לא כזה גרוע, אבל גרוע באותה מידה שנותנים מרשמים ללא הבחנה, ללא פיקוח, ללא שום הבנה מהי התמכרות ואיך מפתחים תלות חריפה בתרופות המרשם.

הבעיה המרכזית של בני האדם כיום היא !!!!!!!!!!!!!!!!!

חברות התרופות מייצרות אך ורק תרופות מרשם לסימפטומים של הבעיה, המחלה, ולא כדי להבריא אותך. הם משקיעים כל כך הרבה כסף ואם אתה לא תפתח תלות בתרופה הם יפסידו הון גדול. לכן אין להם שום אינטרס לפתור את בעיית הקשב והריכוז, אלא שאתה תהיה תלותי בריטלין כל ימי חייך. אין להם אינטרס לפתור את בעיית הדיכאון שלך, אלא שתצטרכי כל ימי חייך ציפרלקס.


ההבנה הבסיסית שהפסיכיאטר שהרופא רוצים להציל חיים, רוצים לעזור לנו, אותה הרגשה שמבוססת על הצרכים הקיומיים שלנו, על הפנטזיה הבסיסית ששותפים לה בני האדם, זו הטראומה הגדולה ביותר עבורנו, אותה שבועה הפכה לסחר בחיי אדם, לסחר בחיי המטופלים, מוכרים אותנו, את כולנו ללא הבדל גיל, גזע, דת, לאום, לחברות התרופות.


הגיעה הזמן שנתעורר, הגיע הזמן לזעוק, הגיע הזמן שנגיד בכל רם מה שאנחנו חושבים על הפסיכיאטרים, הרופאים, הפסיכולוגים שבמקום להתמודד איתנו לתת לנו כלים מקצועיים לחיות מוכרים אותנו לחברות התרופות ומשעבדים אותנו להיות צרכנים קבועים של החברות הללו.


אנשים שחיים נכון אינם זקוקים לתרופות המרשם, כבר היום 80% יכולים להיגמל ללא שום בעיה, זה כולל גם תרופות לשומנים בדם, סכרת ועוד.

המניפולציה כל כך גדולה, השקר כל כך גדול, בני האדם כל כך במצוקה שהם רק צריכים שמישהו יאמר להם שיש דרך אחרת להבריא, שיש דרך אחרת לחיות נכון באיזון, הרמוניה, שפיות.

טאותרפיה זו דרך חיים שמאמינה רק בפיכחות, ניקיון ושפיות, ראינו ואנו רואים יום יום ניסים ושזה עובד כאשר בני אדם משקיעים מעצמם ומחליטים להבריא מכל מחלה נפשית או פיזית.


אנו צריכים את הכוח לחוקק חוקים נגד הרופאים שרוצים ב"טובתנו", היום אדם נכנס לפסיכיאטר משלם 2200 שקל עבור רבע שעה, יוצא עם אבחנה ומרשם.

מיותר לציין שלרופא אין מושג אם הכדור יעבוד או לא יעבוד. מקסימום אם יקרה נזק הוא ייתן לך עוד כדור לסימפטומים שהכדור שאתה לוקח יוצר, ואם גם אז לא תישן בלילה, תקבל כדור שינה, ואם תתקשה לקום בבוקר, תקבל כדור ממריץ ומעיר, ואם תאבד את התיאבון הפסיכיאטר המדהים שאוהב אותך ייתן לך כדור לעורר את התיאבון וככה הלאה והלאה.


המחלה כיום היא אצל המערכת המושחתת הזו שמרעילה את האנושות וממכרת את האנושות לדעת לכל התרופות. המסר הוא אין צורך להתמודד יש פתרון מיידי.

זהו שאין פתרון מיידי והפתרון הקל יילך איתך לאורך כל חייך.

הפתרון הקשה יהיה ארוך יותר אבל אתה תבריא.


אני חושב ומאמין שהרופאים והפסיכולוגים שממליצים על תרופות מרשם הם עבריינים, אבל הגרוע מכל שהם גם צורכים את התרופות. אתם הולכים בדרך כלל לאנשים שאין להם מושג איך לטפל בבני אדם ולהציע להם אלטרנטיבה אמיתית לחיים.

הם צורכים כדורים נגד דיכאון, מעשנים ג'ויינט בערב לשכוח מהצרות והדאגות וסובלים לא פחות מכם.


בפעם הבאה לפני שאתה הולך לסוחרי הסמים החוקיים עצור רגע......תחשוב.......האם הם מסוגלים לעזור לך באמת......או שאתה צריך לצאת למסע אמיתי אחד, ארוך, מסע שאתה נמנע ממנו כבר שנים רבות ?