הפשע של תרופות מרשם חוקיות

banner_3.jpg

הסדר פשרה ענק בפרשת ההתמכרות למשככי כאבים

פשעים נגד האנושות של חברות התרופות

50 מיליארד דולר קנס קיבלו חברות התרופות בגלל סימום, הרעלה, טכניקות שגרמו לאנשים להתמכר לתרופות אופייטיות ולמות. לאחר שנים רבות בארה"ב שמו קץ לפשעים נגד האנושות בחסות הפסכיאטרים, רופאים, ורוקחים ברחבי העולם.

מאת : ד"ר Phd מזרחי אברהם

המכללה הישראלית לטאותרפיה

התמחות בטיפול בכל

סוגי ההתמכרויות

הפשעים החדשים של חברות התרופות

תנו להם ריטלין קונצרטה כבר מגיל 4

50 מיליארד דולר קנס קיבלו חברות התרופות בגלל סימום, הרעלה, טכניקות שגרמו לאנשים להתמכר לתרופות אופייטיות ולמות. לאחר שנים רבות בארה"ב שמו קץ לפשעים נגד האנושות בחסות הפסכיאטרים, רופאים, ורוקחים ברחבי העולם.

יצרנית פנטניל תרמה 500 אלף דולר נגד לגליזציה​

בארה”ב כועסים: חברת התרופות המייצרת את ה’פנטניל’ – תרופה אופיואידית לשיכוך כאבים החזקה עד פי 10 ממורפין – תרמה השבוע חצי מיליון דולר למאבק בהצעת החוק ללגליזציה באריזונה..

מגפת ההתמכרות למשככי כאבים: תרופה חזקה פי אלף ממורפיום אושרה בארה"ב​

מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) אישר בסוף השבוע משכך כאבים אופיואידי שעוצמתו גדולה פי אלף מזו של מורפיום ופי עשרה משל פנטניל, שידועה כתרופה חזקה וממכרת במיוחד. התרופה, דסוביה (Dsuvia), שמשרד ההגנה האמריקאי היה שותף במימון הפיתוח שלה, צפויה להכניס לחברה המייצרת אותה, AcelRx, יותר ממיליארד דולר בשנה. היא אושרה חרף ביקורת מצד רופאים וסנאטורים ואף מתוך ה-FDA, על רקע תופעת ההתמכרות לאופיואידים בארה"ב.

"עברתי מ-3 כדורים ביום ל-18": השיטה המתוחכמת והמרושעת שייצרה תרופה ממכרת וקטלנית​

חברת פרדיו פארמה הגתה תוכנית זדונית לשיווק המוני של אוקסיקונטין. עד שמישהו התעורר, התרופה כבר הצליחה לחולל נזקים קשים וארוכי טווח

אסי עזר חושף: "לקחתי ציפרלקס במשך שבע שנים"

בפוסט שכתב בעמוד האינסטגרם הרשמי שלו חשף המגיש והמנחה, אסי עזר, כי צרך במשך שנים ציפרלקס על מנת למנוע התקפי חרדה, ממנו נגמל בימים אלה. "אני נראה רגיל, מדבר רגיל, אוכל רגיל, אבל מבפנים זה כאילו אני נופל לבור"

מרשם לאסון: מה עושים כשמתמכרים לתרופות

זה מתחיל בניסיון תמים להתגבר על כאב ראש או לטפל בנדודי שינה, והופך להתמכרות מסוכנת לתרופת מרשם, לחוסר שליטה במינונים והקהיית הרגשות. יד הרופאים אמנם קלה על הדק התרופות, אבל לא מעט סכנות טמונות בהתמכרות שהפכה למגפה בעולם המערבי. איך יוצאים מזה?

תן לעצמך הזדמנות וצור קשר עכשיו – את\ה לא לבד!

אנשי המקצוע והמומחים שלנו ישמחו לסייע הטיפול מותאם אישית. השאר/י פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי או פנה/י

 

אלינו בטלפון: 03-7788766