התקשרו

להכוונה טלפונית

או תפנו באנונימיות

Thanks! Message sent.

אחת החוויות המעצימות הקיימות כיום בעולם זו טכניקת הלימוד של 12 הצעדים.

בעבר היה נהוג לחשוב שרק מכורים לסמים ואלכוהול יכולים להיעזר בשיטה מופלאה זו שהביאה בשורה לעולם.

התכנית קיימת בהרבה מאוד מדינות בעולם, מכורים לסמים, ואלכוהול, מכורים להימורים ואוכל, מכורים ליחסים הרסניים ולתלות רגשית, מכורים לקניות ועוד, לכולם מכנה משותף אחד וזו ההתמכרות, המכנה המשותף האחר זו ההחלמה שקשורה ושזורה בשיטת 12 הצעדים המופלאה.

עם השנים התכנית הגיעה לאנשי מקצוע כחלק מההשתלמות שלהם בתחום ההתמכרויות, הם נדרשו ללמוד ולעבוד את תכנית 12 הצעדים ולתרגל את העקרונות הרוחניים בחייהם האישיים.

אני הייתי שותף לתהליכים מעין אלה בישראל בעיקר עם אנשי שב"ס , עובדים סוציאליים, קציני חינוך , פסיכיאטרים, אחים ואחיות ממשרד הבריאות ועוד.

קורס אחר קורס נגלה לעיניי ולעיניי בני יעקב שאותם עובדים שאינם "מכורים", מתאהבים בדרך החיים של 12 הצעדים. 

שיטת 12הצעדים
דיכאון והתמכרות
טיפול באכילה רגשית
טיפול בחרדה
מהי פסיכותרפיה
התמכרות לקוקאין

קבע עוד היום

פגישת אבחון וייעוץ

אלכוהוליסטים אנונימיים 12 הצעדים

לאחר עשרות הכשרות צעדים שערכנו ברשות למלחמה בסמים עלתה הדרישה שאנו נמשיך להיפגש איתם כדי להמשיך לתרגל יחד את שיטת הצעדים. 

במשך שנים ראיתי את כמיהתם של אנשי המקצוע לדרך אשר תשלב את העולם האקדמי עם עולם ההתמכרויות ו-12 הצעדים, את הבקשה לפלטפורמה מקצועית אשר תעניק מסגרת בטוחה ללימודי 12 הצעדים כמקצוע וכדרך חיים.

התוצאה הייתה טאותרפיה, חיבור ייחודי של 12 הצעדים, יחד עם פסיכולוגיה, בודהיזם, פסיכודרמה, מיינדפולנס, מדיטציות אנליטיות, דינמיות, ועוד ועוד.

העושר שנוצר כאן בטאותרפיה הוא הודות לאנשי מקצוע שנתנו אמון במסלול פורץ דרך, מסלול ייחודי שמפגיש אותנו עם העשייה בתחום ההתמכרויות ותהליכי החלמה מיוחדים.

חוויית האושר דרך הלימודים , הצמיחה השגשוג, הצלחת הבוגרים שלנו מדברת בעד עצמה.

המסע דרך 12 הצעדים עזר ועוזר לבוגרים ולתלמידים להגיע למקומות מופלאים שהם לא חשבו שאי פעם יוכלו להיות במקום כזה.

אנו מזמינים אתכם לבוא ולצמוח יחד איתנו לאי-שם, לפגוש עולמות פיזיים, נפשיים, רגשיים ורוחניים חדשים אל עבר השלווה והקבלה העצמית, אל עבר סיפוק מלא ומשמעות בחיים.

אימון בהתמכרויות
התמכרות למין
התמכרות לאהבה
תלות יתר
אמון בסיסי
דיכאון ואלכוהול
גמילה מהימורים
קבוצת תמיכה
תרופות מרשם
התמכרות לסיגריות
חוסר אונים מהו
טיפול רוחני

קהל היעד :

עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים, מאמנים אישיים, קרימינולוגים, אמהות ואבות של מכורים , נשים של מכורים, מכורים נקיים, וכל מי שתחום ההתמכרויות קרוב ללבו ומעוניין ללמוד על שיטת 12 הצעדים.

ד"ר מזרחי אברהם